Oferta

Firma usługowa „SASIN” oferuje Państwu transport maszyn budowlanych i rolniczych, transport ponadgabarytowy, ciężki i niskopodwoziowy oraz transport konstrukcji betonowych i stalowych na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę w dziedzinie transportu ponadnormatywnego. Wszystkie nasze zestawy posiadają stałe zezwolenia kategorii V-VI (obecnie IV). W przypadku przekroczenia parametrów zezwoleń stałych zajmujemy się również organizacją zezwoleń jednorazowych, które są wydawane przez GDDKiA lub inne organy administracyjne, przez które ma się odbyć konkretny transport.

Niezależnie od tego, czy decydują się Państwo na przewóz maszyn, czy transport konstrukcji betonowych lub stalowych, zapewniamy, że mamy odpowiednio przystosowane do tego pojazdy. Nasz tabor składa się z 2,3 i 4-osiowych ciągników renomowanych zachodnich producentów związanych z transportem specjalistycznym takich jak: Nooteboom, Faymonville, Scania, Volvo. Dysponujemy również własnymi samochodami do pilotażu.

Wszystkie przewożone przez naszą firmę ładunki są objęte ubezpieczeniem przewoźnika drogowego na kwotę 750 000 Euro a w przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia konkretnego ładunku do określonej przez klienta wartości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku transportowym jesteśmy w stanie przewieźć m in:

Zapewniamy:

Transport szyn i maszyn

Transport konstrukcji Warszawa

Transport konstrukcji

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest samodzielnie zorganizować transport konstrukcji stalowych i betonowych, które mają duży rozmiar oraz wagę. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalną usługę przewozu. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład naszego taboru są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu transport takich elementów, jak np. konstrukcje stalowe odbywa się szybko i sprawnie. Wszyscy pracownicy tworzący firmę są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy bez problemu zaplanują najlepszą i najbezpieczniejszą trasę przejazdu. Gwarantujemy także pełną transparentność oraz pozostanie w stałym kontakcie z każdym klientem. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty transportu konstrukcji stalowych oraz betonowych w okazyjnej cenie!