Transport wielkogabarytowy


Nasza firma proponuje Państwu wieloaspektowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie transportu ładunków, których gabaryty przekraczają dopuszczalne normy. Specjalizujemy się w transporcie wielkogabarytowym, który uwzględnia rozmaite towary i ładunki, uznawane za wymagające i problematyczne.

Nasza flota – specjalistyczne pojazdy do transportu wielkogabarytowego

Wykorzystując posiadaną flotę pojazdów, jak również bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma podejmuje się zadań trudnych w realizacji. Przewozimy maszyny rolnicze i budowlane, ładunki o wysokiej masie i dużych rozmiarach. Z pewnością odnajdą Państwo wśród naszych usług interesujące rozwiązania. Nasi pracownicy są kompetentni i wykwalifikowani, dlatego można im zaufać – bezustannie podnoszą oni swoje umiejętności, biorąc udział w branżowych szkoleniach i uzupełniając wiedzę o najnowsze możliwości transportu ładunków o dużych gabarytach.

Z dbałością zrealizujemy każde zlecenie – w celu omówienia szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Nasz transport odbywa się terminowo i skutecznie, z zachowaniem rygorystycznych norm bezpieczeństwa i jakości. Oferujemy Państwu atrakcyjne i konkurencje ceny, jak również kompleksowe doradztwo w kwestii doboru odpowiednich rozwiązań z pakietu naszych usług.